Hlavní strana

  Tosa Inu             

  Jin Yoshiro Nik

  Majestic

  Natsumi Abides

  Indigo Italii Abides

  Kerria Abides

  Vrhy                    

  Czechoslovakian

  Wolfdog

  Lexi z Katusického

  dvora

  Vrhy           

  Ostatní psi

  Služby

  Hotel pro psy       

  Výcvik psů           

  Výcvikové tábory  

  Prodej krmiv

  Různé

  Novinky               

  O nás                    

  Dogtrekking        

  Naše výsledky         

  Archív                  

  in memoriam      

  Fotogalerie         

  Videogalerie        

  www odkazy         

  Kontakt                

  

  

  

  

 

  

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

R
CH
Í
V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

R
CH
Í
V

 

 

 

 

 

 

 

 

Podzimní tábor se psy -  26. - 29.10. 2014

 

 

6.Velikonoční tábor - 17 - 21.dubna 2014

 

 

Podzimní tábor se psy -  03. - 06.10. 2013

 

 

5.Velikonoční tábor - 21 - 25.dubna 2013

 

 

Podzimní tábor se psy -  26. - 29.10. 2012

 
 

 

 

 

4.Velikonoční tábor - 21 - 25.dubna 2012

naše stanice ABIDES opět pořádala tábor se psy. Velikonoční tábor proběhl víc než výborně, opět se sešla fajn partie lidí, trénovalo se celé dny, jak poslušnost, Agility, tak i obrana. Také jsme se závodili i ve Sranda Cupu.

 

 

 

 

 

Podzimní tábor se psy -  23. - 30.10. 2011

 Na podzimní tábor se nás sešlo méně než na jaře, ale vůbec nám to nevadilo, počasí vyšlo víc než skvěle. Také se sešli opět fajn lidičky. Poprvé za námi dojeli lidi kteří od nás mají DEBRI Abides se svými přáteli z Rosic, což bych jim chtěla poděkovat, že nám přišli Debri ukázat a že s ní velice hezky cvičí.

 

 

 

 

 

 

3.Velikonoční tábor - 21 - 25.dubna 2011

Velice vydařená akce, sešlo se přes 30lidí, a ve stejné sestavě psi. a s toho 15plemen. Program byl nabitý takže se nikdo nenudil, jeden den dorazil za námi figurant Martin Uříčař, skoro všichni psi viděli figuranta poprvé, ale byly šikovní, určitě se nenechal nikdo zahambit. Další den probíhali závody, které posuzovala Veronika Staniová. Po závodech jsme se odebrali do hospůdky Myslivna, kde se všichni dozvěděli body, hodnocení a jak se jim vedlo v závodech zde:

kat. štěňat do 15měs. - na 4. místě: Petra Ševčíkova / Border Kolie  AIKOof the Crystal river, 3. místo: Hana Krůčková / Westík  Sebastian, 2. místo: Miroslav Marek / AST  Rosalinda Amazonka, 1. místo: Alena Štýberová / Chodský pes   Arigit Amay Choďák.

kat. ZVV 1 speciál: na 4. místě: Jaroslava Klechová / NO Barny Abides, 3. místo: Naděžda Truhlíková / Čivava   Dorinka Karolinus-Wers,  2. místo: Veronika Višvaderová / BSP  Linda, 1. místo: Gabriela Zemanovičová / NO Cairo Abides.

kat. IPO speciál: na 4. místě: Alena Bambušková / NO Ajša, 3. místo: Petra Ševčíkova / Border Kolie  ANGIE ze stříbrné planety, 2. místo: Kristína Prejdová / LB  Caesar Blazing Diamond,  1. místo: Jana Šindelová / NO  Gassi z Lijavy.  Jako CELKOVÝ VÍTĚZ  za velice hezky výkon byl  jmenován p. Staniovou Ekibondo Abides TI s majitelkou Lenkou Riesovou. Všem zúčastněným a vítězům gratulujeme.    Po večerech jsme hráli AKTIVITI - fakt fajna hra. Snad se setkáme ve stejné sestavě na podzim, budu se na Vás všechny móc těšit !!!!!!!!

 

 

 

 

Podzimní tábor se psy -  24. - 28.9. 2010

Tábor se nyní konal  tradičně na Ostravici, kde jsme už všichni zvyklí a spokojení s prostředím a jejich hospůdkou.

Opět jsme měli na táboře různé plemena, což se mě osobně líbí, že jde vidět, že nejsme zaměření jen na určitou rasu, ale jsme schopni přizpůsobit výcvik všem plemenům. Počasí nám až tak moc nepřálo, ale jak jsme říkali mohlo být i hůř.

Měli jsme psy rozdělené do 3kategorií ať se můžeme všem dostatečně věnovat. Vždy se snažíme cviky obměňovat ať se naši čtyřnozí svěřenci nenudí a je to pro ně pořád zajímavé. Když bylo škaredé počasí, tak jsme dělali testy, které se týkaly samozřejmě psů, poznávali se plemena, páničci se testovali také jest-li vědí odkud psi pocházejí na co byly původně vyšlechtění, apod., Některým to šlo lépe, ostatní se určitě budou učit a na jaře nám ukážou.... Na konci tábora jako vždy bylo vyhlášení našich nejlepších, kteří dostali ceny pro pejsky a pro sebe.

Nejmladší se umístili:

 

Další kategorie - pejsci kteří měli málo přes rok:

 

A ti nejstarší co se už připravuji na závody a zkoušky se umístili

     

2.Velikonoční tábor -   1 - 5.dubna 2010

Rekreační středisko HADINKA, okr. Opava

vyzkoušeli jsme nové místo tábora na Hadině, kde je doopravdy klid a soukromí, také jste za celou dobu pobytu neuslyšeli zvonění mobilu, což já jsem si to užila asi nejvíce. Tábor byl velice našlapaný, tak spoustu věci jsme nestihli. Aspoň něco zůstane na další tábor. Trénovali jsme stopy, na výstavu, socializaci, a nejvíce mě pobavily testy, které byly směřovaný na anatomií psa. nikdo neměl plný počet bodů a také díky testům si pohoršili ve finálním umístění. Takže další testy očekávejte na podzim, zase z jiného soudků. V sobotu nás přišel navštívit 3měs., Tosina fredy ( potomek od Cyntie a Abenjiho ), perfektně zapadl mezi ostatní, s každým veliký kamarád, měla jsem radost, že štěnda mají super povahu.

Nejvíce zastoupená plemena: 8 NO, a 4 Berňáci. Celkem bylo 24psů.  Měli jsme i speciální ceny, jako nemladší účastník, nejšikovnější pes tábora, nesehranější dvojce, apod., dárečky dostali všichni, i krásné vzpomínkové plakety, diplomy, atd.,

Více fotek z tábora zde:   http://abides.rajce.idnes.cz/

V kategorií štěňat dle zkoušky ZZO se umístili na:

1.místo: Labradorský retrívr  Caesar Blazing Diamond, 2.místo: Bílý Švýcarský ovčák Bela, 3.místo: Berňák Máňa

V kategorií mladí psi nad 1rok dle zk. BH se umístili na:

1.místě:  Tosa Inu EkiBondo Abides, 2.místo:  čivava DORINKA KAROLINUS-WERS, 3.místo: Německý ovčák Gassi z Lijavy 

V kat. dospělí psi  dle zk. IPO1 bez obran se umístili na:

1.místo Border colie ANGIE ze stříbrné planety, 2.místo: NO Ajša, 3.místo: Zlatý Retrívr BUFFALO DOGMA´S

       

zpět

 

 

 

 

A

R
CH
Í
V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

R
CH
Í
V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

R
CH
Í
V

 

 

 

 

 

 

 

 

webmaster Ševčík                                                                        copyright  ©  2004                                                           Created by ABIDES webdesign